آرشیو اخبار


کسب رتبه اول رویداد استارتاپی هبر توسط واحد فناور مستقر در منش ایلام

سرگروه واحد فناور مستقر در مرکز نوآوری و شتابدهی جوانان استان ایلام با ارائه ایده طراحی دیجیتال الگوی لباس در رویداد استارتاپی طراحی دوخت با عنوان هبر حائز رتبه نخست شد.

1400/11/20

چهارمین نمایشگاه دستاوردها و توانمندیهای اشتغال جهاد دانشگاهی در منش ایلام افتتاح شد

چهارمین نمایشگاه دستاوردها و توانمندیهای مرکز اشتغال جهاد دانشگاهی واحد ایلام با همکاری مرکز نوآوری و شتابدهی جوانان استان ایلام در این مرکز افتتاح شد.

1400/11/13

برگزاری استارتاپ صنایع دستی «هه‌بر» در مرکز منش ایلام

استارتاپ صنایع دستی «هه‌بر» با همکاری مرکز نوآوری و شتابدهی جوانان استان ایلام برگزار می‌شود.

1400/11/12

برگزاری کارگاه آموزشی کارآفرینی و کسب و کارهای کوچک در مرکز منش ایلام

به همت مرکز نوآوری و شتابدهی جوانان استان ایلام و مرکز رشد جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام کارگاه آموزشی کارآفرینی و کسب و کارهای کوچک برگزار شد.

1400/08/18

ارسال ۵۰ ایده به «ایده‌شو» کشاورزی/ حمایت از ایده‌های برتر تا اتصال به بازار

رئیس جهادانشگاهی واحد استان ایلام از وصول ۵۰ ایده به دبیرخانه‌ی «ایده‌شو کشاورزی» خبر داد و گفت: از بین این ایده‌ها ۱۲ ایده به مرحله پایانی راه یافت و سایر ایده‌ها نیز که قابلیت تجاری‌سازی دارند جهت اتصال به بازار حمایت خواهند شد.

1400/08/12

تلاش‌های جهاددانشگاهی برای تحقق اقتصاد دانش‌بنیان قابل تقدیر است

نماینده ولی‌فقیه در استان ایلام گفت: جهاددانشگاهی تلاش‌های خوبی را برای تحقق اقتصاد دانش‌بنیان داشته است و امیدواریم همه دستگاه‌ها و نهادها دست به دست هم بدهند تا خلاء‌های موجود برای تبدیل علم به تولید و ثروت پر شود.

1400/08/12

منش ایلام الگوی ممتاز هم‌افزایی با نهادهای مرتبط در امور جوانان است

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان ایلام با اشاره به فعالیت‌های مشترک با جهاد دانشگاهی، گفت: نمونه بارز این همکاری‌ها اجرای برنامه شتابدهی کسب و کارهای فناورانه جوانان بود و در این زمینه منش ایلام نشان داد الگویی ممتاز برای ایجاد هم‌افزایی نهادهای مرتبط در امور جوانان است.

1400/07/28

تجلیل از نفرات برتر رویداد ایده شو سخمه در مرکز منش ایلام

رویداد ایده‌شو سخمه با معرفی و تجلیل از نفرات برتر به کار خود پایان داد، این رویداد با محوریت طراحی لباس‌های بومی و محلی در مرکز منش ایلام برگزار شد .

1400/06/24

اعتماد به جوانان زمینه‌ساز شکوفایی اقتصاد دانش‌بنیان است

رئیس جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام گفت: باید با نگاه به ظرفیت‌های درونی و اعتماد به جوانان فرهنگ خودباوری را در راستای شکوفایی اقتصاد دانش‌بنیان در استان ایلام نهادینه کنیم.

1400/06/24

تفکر جهادی لازمه‌ی رسیدن به اقتدار علمی است

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری کشور گفت: شرط کافی برای رسیدن به اقتدار علمی این است که تفکر جهادی را وارد کار کنیم چون امکانات ما محدود است و وقتی تفکر جهادی وارد کار شد این منبع اتوماتیک افزایش پیدا می‌کند .

1400/06/21