تعامل مرکز منش ایلام و نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر غلامرضا غیاثی، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان ایلام در نشست با مدیر مرکز نوآوری و شتابدهی جوانان استان ایلام، اظهار کرد: رویکرد این نهاد ایجاد فضای فرهنگی در دانشگاه‌ها به دور از الگوهای غربی است.

وی با اشاره به برگزاری طرح‌ها و برنامه‌های دینی و مذهبی در سطح استان، گفت: این نهاد آمادگی حمایت از طرح‌های نوآورانه در جهت توسعه فرهنگ ایرانی- اسلامی دارد و از ارائه ایده‌ها و برنامه‌های فرهنگی با محوریت دینی و مذهبی از سوی جوانان فعال در این حوزه استقبال می‌کند.

یاسر بشارتی، مدیر مرکز نوآوری و شتابدهی جوانان استان ایلام نیز در این دیدار با ارایه گزارشی از فعالیت‌های این مرکز از بدو تأسیس تا کنون اظهار کرد: در مرکز منش ایلام از سال 1398 تا کنون بیش از 72 رویداد و کارگاه آموزشی و ترویجی با محوریت توسعه کسب و کارهای نوآورانه و فناورانه برگزار شده است.

وی پشتیبانی از ایده‌های نوآورانه در حوزه صنایع فرهنگی خلاق از جمله محورهای مورد حمایت این مرکز در راستای توسعه فرهنگ کسب و کار در این حوزه عنوان کرد و گفت: تعامل و همکاری این مرکز با نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان ایلام می‌تواند زمینه اشتغال دانشجویان فعال فرهنگی را فراهم سازد.