منش ایلام الگوی ممتاز هم‌افزایی با نهادهای مرتبط در امور جوانان است

به گزارش روابط عمومی مرکز نوآوری و شتابدهی جوانان استان ایلام، محمدرضا تردست، معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان ایلام در دیدار رئیس جهاد دانشگاهی ایلام که به مناسبت هفته تربیت‌بدنی و ورزش انجام شد با تقدیر از فعالیت‌های مرکز نوآوری و شتابدهی جوانان استان ایلام اظهار کرد: یکی از مسائل مهم در رفع مشکلات و دغدغه‌های جوانان استان هم‌افزایی و همکاری مشترک نهادهای مرتبط با امور جوانان است.

وی به اجرای موفق برنامه شتابدهی کسب و کارهای فناورانه جوانان در استان اشاره کرد و گفت: جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام همکاری خوبی با این اداره کل دارد و نمونه بارز این همکاری‌ها اجرای برنامه شتابدهی کسب و کارهای فناورانه جوانان بود و در این زمینه منش ایلام نشان داد الگویی ممتاز برای ایجاد هم‌افزایی نهادهای مرتبط در امور جوانان است.

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان ایلام در ادامه تأکید بر تداوم فعالیت‌ها در راستای هدایت جوانان به سوی کسب و کارهای نوآورانه افزود: منش ایلام با اجرای برنامه‌ها و رویدادهای ترویجی، آموزشی و تخصصی و سایر حمایت‌ها از جوانان خلاق و مستعد بسیار مطلوب عمل کرده است.

سید غلامرضا حسینی، رئیس جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام نیز در این دیدار با تبریک هفته تربیت بدنی و ورزش، نقش مرکز نوآوری و شتابدهی جوانان استان ایلام را برای حمایت از جوانان خلاق بسیار مؤثر دانست و اظهار کرد: همکاری‌ها و هم‌افزایی‌های ورزش و جوانان استان در ایجاد این مرکز ستودنی است.

وی در ادامه با تأکید بر توسعه و ارتقای همکاری‌های مشترک بین ورزش و جوانان و جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام گفت: امیدواریم با تداوم اجرای چنین برنامه‌هایی زمینه خدمات رسانی هر چه بیشتر به جوانان عزیز فراهم شود.

اضافه می‌شود، در پایان این دیدار رئیس جهاددانشگاهی واحد استان ایلام با اهدای لوح از تلاش‌ها و همکاری‌های معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان ایلام تجلیل کرد.